АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «АРХІТЕКТОР ПРАВА»

Метою створення адвокатського об’єднання “АРХІТЕКТОР ПРАВА” є об’єднання фахівців у різних галузях права з відповідним унікальним досвідом. Саме тому, адвокатське об’єднання “АРХІТЕКТОР ПРАВА” започаткувало правову платформу правників. Ми відкриті для кожного.

Ми готові ділитись власним досвідом та переймати досвід інших. Лише у спорі народжується істина та бездоганні правові рішення. Керуючись принципом верховенства права, високим рівнем соціальної відповідальності, повно, всебічно і об’єктивно досліджуючи правові проблеми, ми намагаємось знайти правову істину у кожній справі. Прецедентне правове рішення, яке не матиме множинного трактування та буде надійним елементом правової системи України.

На наше глибоке переконання, право є фундаментом кожної правової країни. Право повинно бути надійним, як фундамент будь-якої будівлі. Оскільки, на базі права створюються (будуються) нормативно-правові акти, як безумовні правові регулятори суспільних відносин.

Адвокатське об’єднання «АРХІТЕКТОР ПРАВА», є складовою частиною адвокатської спільноти, яка стоїть на варті захисту правового фундаменту України.

Наші принципи

01 Верховенство права

02 Моральні засади суспільства

03 Добросовісність

04 Незалежність адвокатської діяльності

 

Нам довіряють тому що

  • У нас адвокати-практики з великим досвідом адвокатської роботи
  • Ми гарантуємо повну конфіденційність і нерозголошення особистої інформації наших клієнтів
  • У нас бездоганна багаторічна репутація
Отправить заявку