День працівників телебачення, радіомовлення та зв'язку

16 листопада в Україні традиційно відзначається день працівників телебачення, радіомовлення та зв’язку. Історія даного професійного свята пов’язана із виходом 16 листопада 1924 року першої радіопрограми на території України, у місті Харкові.
Згодом окрім працівників у сфері радіомовлення, дане свято також поширилося на працівників телебачення, журналістів та працівників, діяльність яких полягає у забезпеченні роботи засобів масової інформації у мережі Інтернет. Дане професійне свято було запропоновано Укртелерадіокомпанією у зв’язку із сімдесятиріччям виходу першої радіопрограми на території України, та було затверджене Указом Президента України №667/94 від 11 листопада 1994 року.
Адвокатське об’єднання «Архітектор Права» висловлює  щирі вітання всім працівникам зв’язку, які, не дивлячись на останні непрості роки, сумлінно забезпечують громадян новинами про події як в Україні  так і в світі, та здійснюють розвиток вітчизняної сфери зв’язку, бажає їм професійних успіхів та творчого натхнення в їхній роботі.

Отправить заявку