Виконавче провадження з відміткою “ПОЛІТ ЗАБОРОНЕНО”

Виконавче провадження з відміткою “ПОЛІТ ЗАБОРОНЕНО”

Адвокатське об’єднання “АРХІТЕКТОР ПРАВА” рекомендує періодично стежити за персональною інформацією, яка міститься у відкритих джерелах щодо себе особисто. Така рекомендація виникла за результатами правового аналізу ситуації, яка мала місце в житті нашого клієнта.

Короткий опис:

ТОП менеджер однієї компанії намагався полетіти у відрядження за кордон, однак був зупинений працівниками прикордонної служби аеропорту. Причиною зупинки було наявність судової заборони залишати територію України.

 

Корінь проблеми:

Наш клієнт мав не погашені фінансові зобов’язання перед 3-ю особою, наслідком яких було судове рішення про стягнення боргу. Далі все просто. Виконавче провадження і арешт майна та коштів боржника. Однак, в ході вчинення виконавчих дій, виконавцю здалось мало вказаних заходів і останній, в межах застосування ст. 441 Цивільного процесуального кодексу України, вирішив обмежити боржнику можливість залишати територію нашої країни.  

 

Законодавчі нотатки:

Виліт є:

Правники Адвокатського об’єднання “АРХІТЕКТОР ПРАВА”, наголошують, що всі фізичні та юридичні особи (незалежно від форм власності) зобов’язані дотримуватись вимог чинного законодавства та неухильно виконувати судові рішення, які набрали законної сили. Також, під час системного аналізу судової практики у подібних правовідносинах, у конкретній ситуації, правники Адвокатського об’єднання “АРХІТЕКТОР ПРАВА” сформували правову позицію, та успішно оскаржили судову ухвалу про заборону виїзду за кордон.

Отправить заявку